Korkmaz Aşhap
Bizi Yakından Tanıyın

Korkmaz Ahşap yapı elemanları ISO9001:2000 ve TSE standartlarında yapılan ahşap döşemeler, DECK, Kameriye, Veranda, Çit, Salıncak, Çocuk Oyun elemanları, Piknik Masaları, Banklar, Ahşap Saksı konusunda faaliyet göstermektedir.

Korkmaz Ahşap Bahçe ve Kent Mobilyaları konusunda mimarlara, Peyzaj Mimarlarına, İnşaat firmalarına ve konut sahiplerine hizmet vermektedir. Özellikle dış mekan uygulamalarında kütük ev cephe kaplama, DECK, kameriye, çit, çocuk oyun elemanları (Park elemanları) konusunda hizmet vermektedir.

Başlıca kullandığımız ahşaplar IROKKO, LAREX ve Sibirya Çamıdır. Dış mekan koşullarına (yağmur, kar, güneş ve her türlü hava koşullarına) karşı mukavim olması açısından tercih ettiğimiz başlıca ürünlerdir.

Çam gibi daha yumuşak kerestelerde vakum emprenye işlemi sonrası uygulanmaktadır. Bağlantı elemanları paslanmaz VIDA ve paslanmaz bağlantı elemanları tercih edilir.

Uygulama sonrası ithal ahşap koruyucu boyalar hemen-restol hickson & DECOR ahşap koruyucu, renklendirici boyalar kullanılabilir.

Siz Hayal Edin Biz Gerçeğe Dönüştürelim. Korkmaz Ahşap Olarak Hayat Alanlarınızı Baştan Çıkarıyoruz

20 Yıllık Tecrübe

20 Yıllık üstün tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile tüm isteklerinizi en kaliteli ve en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

+90 507 097 98 91
×